Bahçelievler Temizlik Şirketi

BAHÇELİEVLER TEMİZLİK ŞİRKETİBahçelievler Temizlik Şirketi

Bahçelievler Temizlik Şirketi; Özellikle büyük şehirlerde temizlik firmalarına olan ilgi ve ihtiyaç çok fazla bir şekilde artmıştır. İş dünyasının büyümesi, kadınların iş hayatına dahil olması bunda çok temel etken olmuştur. Hem ev temizliğinde, hem de iş yeri temizliğinde bu firmalar çok önemli hizmetler üretmektedirler.

Bizde Bahçelievler Temizlik Şirketleri arasında bu önemi en iyi algılayan ve yansıtan firma olduk. Peki nasıl bu duruma geldik? Firma olarak temizlik konusunun ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Çünkü temizlik hayatın en vazgeçilmez gerçeğidir. İnsanlar nasıl duş almadan ve ellerini yıkamadan yaşayamıyorsa yaşam alanlarında temiz olmadığı durumlarda yaşayamazlar. Bu değişmez bir kuraldır. Temizlik sağlık, verimlik ve kültürel olarak çok önemlidir.

Biz Ayka Temizlik Şirketi olarak kuruluş felsefemizi bu doğrultuda ortaya koyduk. Prensipleri olan bir firmayız. Kurumsal bir yapıya kavuşmak adına çok çaba sarf ettik. Ve amacımıza ulaştık. Hizmet kalitemizi her zaman en üst düzeyde tuttuk ve bunu herşeyden daha önemli kabul ettik. Biz müşterilerimize ve onların yaşam alanlarına büyük saygı gösterdik. Ve sunmuş olduğumuz hizmetleri bu felsefede gerçekleştirdik. Büyük bir disiplin içinde hareket etmeyi kendimize ilke olarak koyduk. Ve bunu başardık. Bu disiplinli iş anlayışımız bizi Bahçelievler temizlik firmaları arasında en çok tercih edilen bir noktaya getirmiş oldu. Hizmet kalitemiz aynen bu şekilde devam etmektedir ve devam edecektir. Peki biz firma olarak neler yapıyoruz;? Hangi alanlarda hizmet sağlıyoruz? Birazda bu konularda sizlere bilgiler verelim.

BAHÇELİEVLER EV TEMİZLİĞİ / BAHÇELİEVLER OFİS TEMİZLİĞİ

Hizmetlerimizden en faal olduğumuz alan ev temizlikleridir. İstanbul gibi büyük şehirlerde kadınlarımız iş hayatında çok fazla bir şekilde yer almaktadırlar. Buda bize olan gereksinimi arttırmaktadır. Bizi bahçelievler ev temizliği ihtiyacınız olduğunda her zaman büyük bir güvenle arayabilirsiniz. Bizi aramanız durumunda firmamız hiç vakit kaybetmeden harekete geçecektir. Sizleri ziyaretimizle başlayacak süreçte eviniz incelenecektir. Bu ön bir incelemedir. Bu işlemi sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yapmaktayız. Bu noktada gerekli ekipmanlar, temizlik malzemeleri ve gerekli olan personel niteliği belirlenmektedir. Bunlar belirlendikten sonra sizin programınıza uygun gün ve saatte çalışanlarımız tüm hazırlıklarını tamamlamış bir şekilde evinizde hazır bulunacaklar ve temizlik işlemlerine başlayacaklardır.

Bahçelievler Profesyonel Temizlik Hizmetleri 

Evinizi Bahçelievler temizlik şirketleri olarak en iyi şekilde temizleyeceğimizden kuşkunuz olmasın. Bu anlamda en son temizlik araç gereçlerini kullanmaktayız. Vakumlu makinelerimizle evinizin her yerini çekmekteyiz. En kaliteli kimyasal temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Ter temiz ve hijyenik yaşam alanları için bu çok önemlidir. Evinize ait dolap, cam, kapı ve duvar gibi yüzeyler titizlikle temizlenecektir. Zeminler çok detaylı bir şekilde incelenecektir. Tuvalet ve banyo yıkanacak ve duvarları silinecektir. Mutfak dolaplarınızın içleri ve dışları uygun temizlik malzemeleri ile dip köşe temizlenecektir. Bunun dışında koltuk temizliği hizmetide vermekteyiz. Evinizin ihtiyacı olan tüm temizlik işlemleri tamamlandıkdan sonra sizinde onayınızla evinizden gönül rahatlığıyla ayrılıyor olacağız. Sizlerin memnun kalması bu noktada çok önemlidir. Bunu sağlayana kadar evinizden asla ayrılmamaktayız. Yaptığımız temizlik işleminden memnun kalanlar bu hizmeti bizden tekrar almaktadır. Bu durum %100 gerçekleşen bir durumdur. Tüm müşterilerimiz firmamızdan memnun kalmakta ve bir sonraki temizlik hizmetini yine firmamızdan talep etmektedir. Periyodik yapılan temizlik çalışmaları müşterilerimizin avantajına olmaktadır.

Biz sizinle bir plan yapıyor ve bu plan doğrultusunda evinizi düzenli bir şekilde temizliyor oluyoruz. Ayrıca bu tip anlaşmalarda sizler çok daha avantajlı fiyatlarla bu hizmeti almaktasınız.
Bahçelievler Ofis temizliği ve iş yeri, büro temizlikleri konusunda da firmamız Ayka Temizlik;  Bahçelievler Temizlik Firmaları arasında en iyisidir. Ofisinizin ve iş yerinizin temizliği çok önemlidir. Çalışanlarınızdan yüksek derecede verim almanızda bu detay çok önemlidir. Temiz ve güzel kokan bir ortamda personel daha verimli çalışacaktır. Bunun için bu alanların düzenli ve günlük olarak yada en kötü ihtimalle haftalık olarak temizlenmesi gerekir. Bizde firma olarak bu konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Bizi aramanız ve firmamızla bu konuda anlaşmanız durumunda gerekli işlemleri çok düzenli bir şekilde yapıyor olacağız. Sizlere daha yaşanabilir yaşam alanları hazırlamak ve oluşturmak bizim temel faaliyet alanımızdır. Tüm bu hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilir ve tüm detayları bizden öğrenebilirsiniz.