Villa Temizliği

Villa temizliği

Profesyonel Villa Temizliği hizmetimiz şunları kapsıyor;

 • Villa alanlarının belirlenerek temizlik planının oluşturulması,
 • Villa mobilyalarının, koltukların ve eşyaların temizlenmesi,
 • Halıların temizlenmesi ve lekelerin çıkarılması,
 • Villa cam ve pencere bölümlerinin temizlenmesi,
 • Mutfak dolaplarının ve mutfak eşyalarının temizlenmesi,
 • Banyo alanın temizlenmesi,
 • Tuvalet ve lavaboların hijyenik olarak temizlenmesi,
 • Çarşafların değiştirilmesi ve düzenlenmesi,
 • Dolap içi düzenlemelerinin yapılması,
 • Merdivenlerin temizlenmesi,
 • Villanın tüm alanlarının süpürülüp silinmesi
 • Havalandırma ve dış cephe temizliği yanı sıra istemiş olduğunuz özel temizlik ihtiyaç ve taleplerini de karşılıyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Temizliği beğenmediğiniz taktirde ücretsiz tekrar hizmeti alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman esas önceliğimiz olmuştur. 10+ Yıldır güvenle yanınızdayız.

Güvenilir Hizmet Garantisi

Konusunda özel eğitim almış, sigortalı ve uzman personel kadromuz ile size bir telefon kadar yakınız. Hemen ara ücretsiz teklif al.

Villa Temizliği Planlanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Villalar geniş yaşam alanlarıdır. Villa temizliği planlanırken tüm yaşam alanlarının detaylı temizliği için gereken planlama yapılmalıdır. Koltuk yıkama gibi işlemler için özel ekipmanlar kullanılmalıdır. Firmamız hızlı ve hijyenik temizlik için son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Koltuk temizliğinin daha kaliteli yapılması için teknik ekipman ve malzemede yüksek kalite standartlarını sağlıyoruz.

Halı yıkama için özel ekipmanlar ve temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Salon, mutfak, banyo ve yatak odaları için hijyenik temizlik olanaklarını yaratıyoruz. Lavabo ve tuvaletler için dezenfekte işlemlerinin yapılmasına özen gösteriyoruz.

Villa temizliğinde alan büyüklüğünü göz önüne alarak zaman planlamasına dikkat ediyoruz. İstediğiniz saatler içinde temizliğin bitmesi için hızlı ve doğru temizlik planlaması yapıyoruz. Villa temizliği planlanırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

 • Villa içi yaşam alanlarının haritası çıkarılmalı,
 • Villa mimari yapısının malzeme türüne göre temizlik malzemesi seçilmeli
 • Mutfak ve banyo için dezenfekte işlemleri yapılmalı,
 • Villanın tüm alanları derinlemesine temizlenmeli,
 • Halı ve koltuk temizliği için özel ekipmanlar kullanılmalı,
 • Villanın tüm alanları havalandırılmalı,
 • Villa mimarisinin detaylarına uygun temizlik yapılmalı,
 • Sağlığa zararlı olmayan doğal temizlik malzemeleri kullanılmalı,
 • Villa dış cephesi estetik görünümü güzelleştirecek şekilde temizlenmelidir.

Villa Temizliği Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Villa temizliği hizmetlerimize birkaç kolay adımda ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden istediğiniz temizlik türünü seçerek kolay başvuru yapabilirsiniz. Villanızın her detayının hijyenik temizliğinin yapılması için güvenilir firma olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Merdiven temizliği villa temizliğinde özel yaklaşım gerektiren temizliklerden biridir. Villa içinde ve dışında bulunan merdivenleri mimari özelliklerini göz önünde bulundurarak temizliyoruz. Villa mimarisinde farklı alanlarda farklı yapı malzemeleri kullanılır. Yapı malzemelerinin zarar görmemesi için yapıya uygun temizlik malzemesi kullanıyoruz.

Merdivenler ahşap ya da beton olabilir ya da farklı bir malzemeden tasarlanmış olabilir. Yapıya uygun temizlik mimarinin estetik görünümün korunmasını sağlar. Villa temizliği hizmeti alırken kendi temizlik planınızı oluşturabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı zaman periyotlarında temizlik hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür.

Servis rezervasyonunu dijital çözümlerimizle oldukça kolay şekilde yapabilirsiniz. Hizmet türünü belirleyip gerekli bilgileri girerek rezervasyon oluşturabilirsiniz. Cam temizliği ya da halı temizliği gibi özel temizlik hizmetlerini de tercih edebilirsiniz. İstediğiniz temizlik planını oluşturarak profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz. Sadece mobilyalarınızı temizletmek ya da sadece halılarınızı temizletmek için bu hizmet türlerini de seçebilirsiniz.

Villanızın her köşesinin temizlenmesini istiyorsanız genel villa temizliği hizmeti sizin için uygun olacaktır. Hayatınızın her anını konforlu yaşamanız için dünya standartlarında temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Villa Temizliği Nasıl Olmalıdır?

İnsanların yaşam alanları olarak en çok tercih ettikleri yerler olan villalar, insanların ekonomik olanaklarıyla orantılı bir şekilde sahip oldukları yaşam alanlarıdır. Genellikle iki katlı olarak tasarlanan ve lüks bir yaşam tarzının işareti olan villalar, günlük olarak temizlik ihtiyacının yoğun olarak yaşandığı alanlardır. Bu alanların temizliği kesinlikle periyodik olarak yapılmalıdır. Belirli bir sırayla villanın bahçesi, havuzu, odalarının her biri, banyosu ve tuvaleti gibi yerler mutlaka temizlenmedir. Ayrıca her ayrı mekan için kullanılan malzemeler kesinlikle birbirinden farklı olmalıdır. Bu farklı malzemeler kesinlikle birbirine karıştırılmalıdır. Bunun yanından villaların pencereleri de belirli aralıklarla temizlenmelidir. Bu alanlardaki temizlik faaliyetleri, kesinlikle profesyonel bir temizlik faaliyeti olmalıdır. Ayrıca hijyen odaklı bir temizlik faaliyeti olması da şarttır.

Villa Temizliği Kuralları

Villa temizliği belirli kurallar dahilinde yapılmalıdır. Villa temizliğinde ilk kural; oldukça temiz ve titiz bir çalışmanın mutlaka olması hususudur. Bunun yanında diğer bir kural, banyo ve tuvalet gibi alanların günlük olarak temizliğinin yapılmasıdır. Hatta müşterilerinin istekleri doğrultusunda bu alanların temizliği gün içinde periyodik olarak da yapılabilmektedir. Havuzun temizliği ve bu temizliğin ardından sağlık bir ortamın olup olmadığının kontrolünün yapılması şarttır. Bütün bu özelliklerinin yanında villa temizliğinin altın kuralı ise villa sahibi olan müşterilerinin memnuniyetinin her zaman gözetilmesi hususudur. Zira ancak müşteri memnuniyeti sağlayabilen firmalar ayakta kalabilmektedirler.

Villa Temizliği Kavramı

Villaların insan hayatına girmesiyle beraber villa temizliği kavramı da oldukça geniş bir çalışma alanı olarak ortaya çıkmıştır. Esasında önceleri villa temizliğini villalarda sürekli olarak sadece bu iş için tutulmuş işçiler yapmaktaydı. Ancak zamanla bu iş daha profesyonel bir hale geldi. Bu doğrultuda villa temizliği, özel firmaların yapmış olduğu bir faaliyet olarak karşımıza çıkmıştır. Bunun yanında villa temizliği, villaların daha güzel görünmesi ve daha sağlık olması bakımından da önemli bir hizmet alanı haline gelmiştir. Bunun farkında olan pek çok villa sahibi villalarının temizliği için alanında uzman özel temizlik şirketleriyle anlaşma yoluna gitmiştir. Bu doğrultuda kaliteli ve titiz bir temizlik çalışması hizmeti alan villa sahipleri, bu temizlik şirketleriyle çalışmalarına devam etmiştir.

Villa Temizliği ve Sağlıklı Yaşam

Villa temizliği ile villaların sağlık bir yaşam alanı olmasının önü açılmıştır. Genellikle oldukça büyük yapılar olan villalar, periyodik olarak temizlenmedikleri zaman, hemen her yerinde bakteri üremesine müsait olan bölümler mevcuttur. Havuz gibi alanlar zamanla temizlenmediği taktirde hastalık yayan yerler haline gelebilmektedir. Bu doğrultuda villa temizliğinin periyodik aralıklarla yapılmasının gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bunun yanında, villa temizliğinin baştan savma bir şekilde yapılması da bazı olumsuz sebeplere neden olmaktadır. Bundan dolayı villa temizliğinin titiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki periyodik olarak titiz bir çalışmayla temizlenen villalar sağlıklı birer yaşam alanı olmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

2010 yılından bu yana faaliyetini sürdüren ve temizlik şirketleri  arasında en güvenilir  hizmet veren olmanın haklı gururu ve mutluluğu ile çalımaktayız. Yılların verdiği bilgi birikim ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi devam etmekteyiz.