Ev Temizliği

ev temizliği hizmeti

EV TEMİZLİĞİ

Konusunda uzman, güvenilir ve profesyonel bir hizmet arıyorsanız, uygun fiyat politikamız ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Aylık, Haftalık veya Günlük Düzenli Temizlik Hizmeti için bizleri arayabilir ve sizler için en uygun tarihe ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz. Boş ev temizliği, eşyalı ev temizliğiinşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, su baskını sonrası ev temizliği gibi her türlü hizmetimiz sizler için haftanın 7 günü 24 saat ulaşılabilir durumda.

Yaşam alanlarının düzenli temizlenmesi için oldukça önemlidir. Ancak, modern yaşamın koşulları nedeniyle, günümüzde pek çok insanın zamanı ev temizliği yapmaya yetmemektedir. Bu noktada Ayka Temizlik olarak, sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

 Hizmetimiz kapsamında, evlerin her alanı temizlenir ve hijyenik hale getirilir. Mobilyalar, zeminler, camlar, mutfak ve banyo gibi alanlar, profesyonel ekipman ve temizlik malzemeleri kullanılarak temizlenir. Ayrıca, evlerinize uygun özel temizlik programları hazırlanır ve bu programlar doğrultusunda hizmet sunulur.

Profesyonel personellerimiz evlerinize uygun, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunarak, ev temizliği konusunda sizleri rahatlatır. Sizlerin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir ve bu nedenle her ayrıntıya özen gösteririz. Evinizde temizlik konusunda endişe etmenize gerek kalmadan, güvenle işlerinize odaklanabilirsiniz.

Ayka Temizlik olarak, verdiğimiz hizmetlerimizde kullanılan tüm malzemeler ve ekipmanlar, kaliteli ve çevre dostudur. Ayrıca, temizlik işlemleri, eğitimli ve deneyimli personelimiz tarafından yürütülür. Bu sayede, evlerinizde herhangi bir zarar görmeden, etkili ve hijyenik bir temizlik sağlanır.

Ev temizliği hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet için, Ayka Temizlik Şirketi  her zaman size bir telefon kadar uzaktadır. 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Temizliği beğenmediğiniz taktirde ücretsiz tekrar hizmeti alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman esas önceliğimiz olmuştur. 10+ Yıldır güvenle yanınızdayız.

Profesyonel & Uzman Kadro

Konusunda özel eğitim almış, sigortalı ve uzman personel kadromuz ile size bir telefon kadar yakınız. Hemen ara ücretsiz teklif al.

Gündelik Yardımcı / Temizlikçi Hizmetimiz ile evinizi bir gün değil her gün tertemiz bulabilirsiniz! Temizlik konusun da eğitim almış, işini özenle ve titiz şekilde yapan temizlikçi kadınlar yardımı ile ev temizliği işinden sizi kurtarıyoruz. Temizlik Sonrası Ödeme sayesinde yapılan işi görür, beğenir ve sonrasında ödeme yaparsınız. Ev Temizliği  basit gibi görünse de profesyonellik isteyen bir iştir. Dilerseniz temizlik malzemelerini siz verebilir ve maliyeti azaltmış olabilirsiniz.

Ev temizliği şirketi

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

2015 yılından bu yana faaliyetini sürdüren ve temizlik şirketleri  arasında en güvenilir  hizmet veren olmanın haklı gururu ve mutluluğu ile çalımaktayız. Yılların verdiği bilgi birikim ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi devam etmekteyiz.