Dış Cephe Cam Temizliği

dış cephe temizliği

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Çevreye duyarlı nesiller yetiştirmek, yaşanabilir bir çevre bırakmak için dış cephe temizliğine önem vermemiz gerekir. Yağmur suları, rüzgar ve çevresel etkenlerle gelen toz, toprak ve çamurların yanı sıra kimyasal atıklar dış cepheleri kirletip derin izler bırakır. Uygun teknik ve yöntemle yapılmayan dış cephe temizliğinde bu lekeler kalıcı hale gelir. Binanıza çirkin bir görünüm kazandırır. Binanızı satarken alıcının gözünde binanızın değeri düşer. Aynı şekilde ev kiralamak için evinize gelen kiracılar evinizi bu çirkin görüntüden dolayı kiralamak istemeyecektir.

Dış cephe temizliği konusunda uzman olan ekibimiz binanızın dış cephe temizliği için yapılması gereken tüm işlemleri yaparak binanızın sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Temizliği beğenmediğiniz taktirde ücretsiz tekrar hizmeti alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman esas önceliğimiz olmuştur. 10+ Yıldır güvenle yanınızdayız.

Güvenilir Hizmet Garantisi

Konusunda özel eğitim almış, sigortalı ve uzman personel kadromuz ile size bir telefon kadar yakınız. Hemen ara ücretsiz teklif al.

Dış cephe cam temizlik hizmeti gören yapılar ile görmeyen yapılar arasında ciddi farklar vardır. Dış cephesi periyodik olarak temizlenen binalar her zaman uzun ömürlü olmuştur. Dış cephe cam temizliği yapılmamış, ya da amatör bir ekip tarafından yapılan binalarda yapı malzemelerinin büyük hasar gördüğü ortaya çıkmıştır.  Dış cephe yüzeyiniz ne olursa olsun yüzeye uygun temizlik ürünleri ile firmamız her zaman size kusursuz dış cephe temizliği sunmaktadır. Her yüzey için farklı malzeme ve çalışma tekniği uyguluyoruz.

Dış cephe temizliği yapan firma elamanlarımız son derece profesyonel bir şekilde çalışan işinin ehli kimselerdir. Gerekli eğitimi almış ve iş yapmaya hazır hale gelmiş kimselerdir. Dış cephe temizlik işini ilk defa yapmıyoruz. Binlerce binanın, plazanın dış cephe temizliğini yaptık. Halen yapmaya da devam ediyoruz. Bu yüzden dış cephe temizliğinin nasıl yapıldığı konusunda bilgi sahibiyiz. Bilgimizi ve tecrübemizi dış cephenizi güzelleştirmek için harcıyoruz.

Dağcı usulü dış cephe cam temizliği

Zor ulaşılan, herhangi bir yardımcı aparatla temizlenemeyen dış cephelerin temizliğinde dağcı usulü cepheye inilerek yapılır. Sarkılacak halat binanın çatısına monte edilir gerekli makara ve aparatlar yardımıyla personel temizlik yapılacak yüzeye ulaşır ve dış cephe temizliğini yapar.

İstanbul ilinde tüm ilçelerde cam temizliği hizmeti veren profesyonel personellerimiz bulunmaktadır. Temizlik işleminde alınması gereken gerekli iş güvenliği önlemlerini titizlikle yerine getiren bir şirketimiz olası kaza risklerini minimum seviyeye indirerek çalışan personelini korur.

Bina içi cam temizliği, ofis camları temizliği, daire ve villa camları temizliği, fabrika ve diğer binaların hem içeriden hem dışarıdan cam ve çerçeve temizlikleriyle ilgili fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

dış cephe ve cam temizliği

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

2010 yılından bu yana faaliyetini sürdüren ve temizlik şirketleri  arasında en güvenilir  hizmet veren olmanın haklı gururu ve mutluluğu ile çalımaktayız. Yılların verdiği bilgi birikim ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi devam etmekteyiz.