Ofis Temizliği

ofis temizliği hizmeti

OFİS TEMİZLİĞİ / İŞ YERİ TEMİZLİĞİ

Temiz, ferah ve rahat bir ortamda kim çalışmak istemez ki ? Sizler de yoğun bir tempo ile işlerinizi sürdürüyor iseniz temizlik belki aklınıza gelmeyebilir ya da bunun için ayrıca bir zaman ayıramayabilirsiniz. Ofis temizliği konusunda tüm temizlik işlerinizi işlerinde tecrübeli ve profesyonel olan ekibimiz ile kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ayka Temizlik, İstanbul Avrupa yakasının genelinde ofis temizliği hizmeti sunmaktadır. Ofis temizliği, çalışanların verimli bir şekilde çalışabilmesi için temiz, düzenli ve hijyenik bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır.

Ayka Temizlik; ofis temizliği hizmeti, geniş bir kapsamda verilmektedir. Ofislerde bulunan tüm alanlar, masaüstü, dolaplar, sandalyeler, halılar, duvarlar ve camlar gibi her türlü yüzey temizliği yapılmaktadır. Ayrıca ofislerdeki toplantı odaları, mutfak ve tuvaletler gibi alanlar da özenle temizlenmektedir.

Ayka Temizlik Şirketi tarafından ofis temizliği hizmeti, uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Ekiplerimiz,  temizlik konusunda uzman ve deneyimlidir. Temizlik işlemi sırasında kullanılan malzemeler ve temizlik ürünleri, kaliteli ve güvenilir markaların ürünleridir. Böylece, ofisinizdeki tüm yüzeyler hem temiz hem de sağlıklı bir şekilde temizlenir.

Ofis temizliği, İşyeri temizliği hizmetimiz, ofisinizin özelliklerine göre özelleştirilebilir. Haftalık, aylık veya tek seferlik temizlik planları yapabilirsiniz. Sizlerin istekleri doğrultusunda özelleştirilen planlarla ofisiniz, temiz, düzenli ve hijyenik bir ortamda çalışmanıza olanak sağlar.

Ofis temizliği hizmeti, ofis çalışanlarına ve müşterilerinize temiz ve hijyenik bir ortam sağlar. Ayrıca, ofisinizin daha profesyonel ve güvenilir bir imaj oluşturmasına da yardımcı olur. Ofis temizliği hizmetimizden yararlanarak, siz de ofisinizde daha konforlu ve sağlıklı bir ortamda çalışabilirsiniz.

Kalite anlayışımızın ve işimize verdiğimiz önemden dolayı temizlik konusunda olan her türlü ihtiyaca cevap verecek personelimiz ile ofis temizliği veya firma temizliği hizmetleri vermekteyiz. Özel eğitim almış profesyonel temizlik personellerimiz size bir telefon kadar yakın. %100 Uygun fiyat garantisi ile sizlerleyiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Temizliği beğenmediğiniz taktirde ücretsiz tekrar hizmeti alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman esas önceliğimiz olmuştur. 10+ Yıldır güvenle yanınızdayız.

Güvenilir Hizmet

Konusunda özel eğitim almış, sigortalı ve uzman personel kadromuz ile size bir telefon kadar yakınız. Hemen ara ücretsiz teklif al.

Ofis Temizliği Hizmeti

İşyerleri uzun süre zaman geçirdiğimiz yerlerdir. İyi bir çalışma ortamı için, ofislerin düzenli, temiz ve toplu olması da önemlidir. Firmamız ofis temizliği konusunda en yüksek kalite standartlarında hizmet verir. Konusunda deneyimli personelimiz en iyi şekilde ofisiniz temizlerken, eşyalarınızın güvenliği içinde de önlemler alır. Gerektiğinde gündüz ya da akşam ofis temizliği verme konusunda ihtiyaçlarınızı her zaman karşılarız.Karmaşık veya kalabalık ofislerinizde dahi, ofis temizliği nasıl yapılır diye sizi endişelendirmeden güvenilir temizlik hizmetleri sunarız. İster günlük ofis temizliği ister aylık temizlik talepleriniz olsun her an, en kaliteli hizmetler ile yanınızdayız.

ofis temizliği hizmeti

Temizlik konusunda en iyiyi sunmak için çalışan AYKA Temizlik, sizin için her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

2015 yılından bu yana faaliyetini sürdüren ve temizlik şirketleri  arasında en güvenilir  hizmet veren olmanın haklı gururu ve mutluluğu ile çalımaktayız. Yılların verdiği bilgi birikim ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi devam etmekteyiz.