Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği

Kaliteli, güvenilir hizmet almak istiyorsanız mutlaka köklü firmaları tercih etmelisiniz. Kalitesiz firmalarla çalışmak hem vakit hem de nakit kaybına neden olacaktır. Bağcı Grup da bu alanda yıllardır hizmet vermeye devam ederken, tamamen kalite ve müşteri odaklı bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman müşterinin haklılığı ve memnuniyeti ön plandadır. Siz de güvenilir bir yerden hızlı ve kolay hizmet almak istiyorsanız 7/24 ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Kalitenin doğru adresi olarak bizler, temizlik işlerinize destek olmaktan memnuniyet duyarız.

Firmamız, fabrikalarınızdaki iç ve dış temizlik konusunda size destek olmaktadır. Fabrika temizliği gerçekten önemsenmesi gereken bir konudur. Özellikle gıda, içecek üreten fabrikaların hijyen standartlarına uygun olması ve temiz olması ön şarttır. Bu anlamda malzemelerimizi, donanımlarımızı ve elemanlarımızı doğru yönlendiriyor ve işlemlerinizi hallediyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Temizliği beğenmediğiniz taktirde ücretsiz tekrar hizmeti alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman esas önceliğimiz olmuştur. 10+ Yıldır güvenle yanınızdayız.

Güvenilir Hizmet Garantisi

Konusunda özel eğitim almış, sigortalı ve uzman personel kadromuz ile size bir telefon kadar yakınız. Hemen ara ücretsiz teklif al.

En Etkili Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği konusunda sizlere gerekli desteği vermek için çalışıyoruz. İç temizlik konusunda uygun, kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan maddeler kullanıyoruz. Ekibimiz, malzemelerin teminini tamamen kendisi yapıyor. Bu sayede işletmenin herhangi bir destekte bulunmasına gerek kalmıyor. Malzemeleriyle beraber fabrikanıza gelecek olan ekibimiz, temizliği hızlı bir şekilde başlatıyor. Fiyatlar konusu da tamamen aldığınız hizmetin fazlalığına göre değişkenlik gösteriyor.

Dış cephe temizliği konusunda da sizlere destek sunuyoruz. Yüksek camların silinmesinde ve dış cephe temizliğinde uygun donanımları kullanılarak temizlik bitiriliyor. Uygun ödeme koşullarımızdan yararlanmak, doğru bilgilendirmeyi almak için en yakın zamanda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz, her zaman kafanızdaki soruları cevaplamaya hazır konumdadır.

Sanayi inkılabıyla birlikte küçük ölçekli atölyeler yerini büyük ölçekli işletmelere yani fabrikalara bırakmıştır. Fabrikalar üretim faaliyetleri bakımında seri bir üretim olanağına sahip, çeşitli makinelerle donatılmış ve pek çok insanın vardiyalı olarak çalıştığı üretim tesisleridir. Bu doğrultuda pek çok makinenin sürekli halde çalıştığı bir ortam olan fabrikalar mesai saatleri içinde pek çok insanın içinde nefes aldığı, üretim faaliyetleri alanlarında çalıştığı yerlerdir. Dolayısıyla fabrikalar makinelerin neden olduğu kirliliğin yanında, içerisinde çalışan insanlarında ürettikleri çöplerden kaynaklı olarak gün içerisinde oldukça fazla bir şekilde kirlenmektedir. Bu kirlenme ölçüleri o kadar fazladır ki fabrikalarda gün içerisinde ortaya çıkan çöp miktarı tonlarla ifade edilebilmektedir. Tabi bu durum fabrikada fabrikaya değişse de hemen hemen bütün fabrikalarda az önce anlatılan kirlilik mevcut olmaktadır. Fabrikalarda ortaya çıkan bu kirlilik sorununa çözüm noktasında ortaya çıkan fabrika temizliği kavramı, fabrikalarda oluşan kirliliğin temizlenmesi faaliyetleri tanımlayan bir kavram olarak ortaya çıkmıştır.

Fabrika Temizliği İçin Gerekli Olan Malzemeler

Fabrika temizliği oldukça profesyonellik isteyen bir iştir. Çünkü iş yükü açısından tek bir kişinin üstesinden gelebileceği bir iş değildir. Bunun yanında fabrika temizliği içerisinde çalışan insanların sağlığını doğrudan ilgilendirdiği için titizlikle yapılması gerekli olan bir iştir. Ülkemizde fabrika temizliği profesyonel firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu bağlamda kaliteli ve iyi bir temizlik amacıyla hizmet verecek olan firmanın ekipmanlarının tam olması oldukça önemli bir husustur. Fabrika temizliği özellikle büyük fabrikalardaki temizlik etkili bir kombine yer yıkama makinesi ile yapılması gerekmektedir. Bunun yanında temizlik yapılırken profesyonel temizlik şirketleri için özel olarak üretilmiş endüstriyel temizlik ürünlerinin kullanılması da şarttır. Ayka Temizlik Şirketi olarak özel üretilmiş endüstriyel temizlik ürünlerini tercih etmekteyiz.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Fabrika temizliği yapılırken, öncelikle ortak kullanım alanları, üretim alanları, tuvaletler, mutfak ve yönetim ofisi gibi alanlar ayrı temizlik uygulamaları vasıtasıyla yapılmalıdır. Bu bölümlerin temizliği için ekipler halinde ayrı olarak çalışılmalıdır. Bunun yanında bir alanda kullanılan bir temizlik malzemesi başka bir alanda kullanılmamalıdır. Mesela, tuvalet temizlenirken kullanılan temizlik malzemeleri, başka bir alana da temas ettirilmemelidir. Burada ekip şefi oldukça dikkatli davranmalıdır. Bu dikkatli davranma sonuç olarak kaliteli bir temizlik için olmazsa olmaz bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fabrika Temizliği Periyotları

Fabrika temizliğinin belirli periyotlarla yapılması şarttır. Bu bağlamda gerek fabrika temizliği şirketleri gerekse fabrika sahipleri dikkatli olmak durumundadır. Fabrikanın düzenli olarak temizliğinin yapılması demek; fabrikada sürekli olarak hijyenik bir ortamın oluşması ve çalışanlarının sağlıklarının korunması anlamına gelecektir. Bu da çalışanların hem motivasyonunu hem de çalışma performanslarını olumlu yönde etkileyecektir. Temizlik faaliyeti temizlikle ilgili bir koordinasyon merkezinin gözetiminde yapılması şart olan bir faaliyettir. Çünkü ancak bu sayede fabrikanın hangi bölümlerinin temizliğinin yapıldığı ve hangi bölümlerinin temizliğinin yapılmadığının farkına varmak mümkün olacaktır.

Fabrika temizlik hizmeti

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

2015 yılından bu yana faaliyetini sürdüren ve temizlik şirketleri  arasında en güvenilir  hizmet veren olmanın haklı gururu ve mutluluğu ile çalışmaktayız. Yılların verdiği bilgi birikim ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi devam etmekteyiz.