Beylikdüzü Temizlik Şirketi

BEYLİKDÜZÜ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri; uzun yıllardır Ayka Temizlik bünyesinde Beylikdüzünde Dış Cephe Cam Temizliği, bakım ve temizlik alanında en iyi Dış Cephe Temizlik Firmaları; arasında deneyimli ekipler tarafından profesyonel kadrosuyla kusursuz temizlik hizmeti veren kurumsal bir şirkettir.

“Önce sağlık” diyerek eğitimli ve alanında uzman çalışanlarımız ile birlikte; aileniz, evcil hayvanlarınız ve sizin sağlığınız için ağır kimyasallar içermeyen ve sağlık bakanlığı onayından geçmiş kesinlikle ISO 9001 – 2000 belgesine sahip ürünlerden ; temizlik ürünleri kullanarak en sağlıklı sonuçları elde ediyoruz. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti; etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir temizlikten öteye gitmez.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi; Ayka Temizlik İstanbul’un her yerinde profesyonel Dış Cephe Temizlik hizmetleri sunar. Ayka Temizlik Şirketi olarak tecrübeli personellerle, doğru kimyasallarla , teknolojik ekipmanlarla ve garantili hizmetimiz ile siz müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Beylikdüzün’de size benzersiz bir temizlik deneyimi sunan Ayka Temizlik; Dış cephe temizliği; her çeşit cam temizliği, çerçeve temizliği, cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların cam temizliği; Su baskını temizliği; Yangın sonrası temizliği; gibi temizlik ihtiyaçlarınızda uzman kadro ve kaliteli temizlik ürünleri ile size bir telefon kadar yakınız.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak; bilinçli yapılan temizliğin, cephelerin; yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını bu nedenle aynı zamanda metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmesini ; en önemlisi iki yüzeyinde temizlik kimyasallarıyla, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız, Beylikdüzü Temizlik Şirketi; Ayka Temizlik olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Temizlik Hizmetleri
Beylikdüzü Temizlik Şirketi; küçük ve büyük işletmelere göre Ofis temizliği; Büro temizliği, İş yeri temizliği; Fabrika temizliği, Dükkan temizliği, Koltuk yıkama ve Yerinde Halıfleks yıkama gibi birçok kurumsal temizlik hizmeti sunar. Asansörü bulunmayan binalarda Camlarınızı temizlemek ve temiz tutmak zor olabilir. Bu nedenle 25 – 30 metreye kadar ulaşabilen yüksek çalışma platformları sayesinde camlar silinebilmektedir. Ayrıca yeterince stresli olan hayatın yoğun temposunda kendiniz için daha fazla stres yaratmak yerine; zahmetsiz temizlik için Beylikdüzü Temizlik Şirketleri; Ayka Temizlik müşteri temsilcileri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.